Konsole do gier

PlayStation 4 Slim i PlayBook 4 S. Jedno z nich to oficjalny produkt firmy, drugie to przeróbka jednego z fanów – obie konsole zasługują na uwagę zapalonych graczy.

PlayStation 4 Slim

W przypadku PlayStation 4 Slim Sony zamknęło w nowych, znacznie mniejszych kształtach zestaw komponentów występujących we wcześniejszych konsolach. Co sprawia, że jest to urządzenie naprawdę godne uwagi. Małe i co zwraca szczególną uwagę, niezwykle ciche Slim nie zajmuje dużo przestrzeni i można z niego korzystać zarówno gdy jest ono w pozycji pionowej, jak i poziomej.

PlayBook 4 S

Konsola PlayStation 4 Slim, choć niewielka i poręczna nie nadawała się jednak do korzystania z niej, jak z konsoli przenośnej. Znalazł się jednak fan PlayStation, który przerobił oficjalny produkt uzupełniając go o 19 calowy ekran.

W ten sposób postał PlayBook 4, który może być traktowany jako przenośna konsola, z tym zastrzeżeniem, że musi być on podłączony do prądu. Wynalazca PlayBooka – Edddie Zaric oferuje posiadaczom PlayStation 4 Slim usługę przerobienia ich urządzenia na przenośnego PlayBooka.