Cześć! Mam na imię Maciek właściwie od urodzenia interesowałem się sprzętem komputerowym i nowinkami technologicznymi. Moja mama zawsze wspomina, że moimi ulubionymi zabawkami była myszka komputerowa i pilot od telewizora. Wraz z upływem lat, to upodobanie do technologii i komputerów nie zanikało u mnie, ale wprost przeciwnie – wzrastało.

W efekcie komputery stały się moją pasją i wyznacznikiem życiowej kariery. Na co dzień prowadzę własny serwis komputerowy i jestem przewodniczącym Klubu Gier Komputerowych „Pacman” (zajmujemy się nie tylko startymi grami, ale urządzamy też turnieje najnowszych produkcji).

Choć w zasadzie całe moje życie kręci się wokół komputerów i gier ciągle czułem, że brakuje mi czegoś, co pozwoliłoby mi przekazywać zdobywaną przeze mnie wiedzę, dalej. Właśnie dlatego stworzyłem tego bloga – aby dzielić się moją pasją ze światem.

Znajdziecie na Desktop Evolution teksty dotyczące komputerów, oprogramowania, gier, sprzętu telekomunikacyjnego i wszystkiego co wiąże się w nowinkami technologicznymi, nawet tymi spoza bezpośredniego obszaru IT (po co mamy się zamykać w sztywnych ramach? ;)) Zapraszam wszystkich, którzy tak jak ja kochają nowe technologie oraz tych, którzy niewiele jeszcze o nich wiedzą, ale chcieliby się dowiedzieć więcej.